Blog

3D virtuální prohlídka

3D virtuální prohlídka

By admin-cizek   |    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 3D virtuální prohlídka    |    

Jestliže prodáváte nemovitost je důležité, aby nabídka na internetu, která vaši nemovitost prezentuje, vyvolala co největší pozitivní ohlasy mezi potenciálními zájemci. Jedním z nástrojů pro kvalitní a profesionální prezentaci je využití 3D virtuální prohlídky. Zájemce pohodlně provede nemovitostí a na přiloženém půdorysném plánku ukáže pozici, ve které části se právě nachází. Ve 3D virtuální prohlídce si můžete objekty přiblížit a prohlédnout si například zajímavé detaily. Aby taková 3D virtuální prohlídka vypadala ve výsledku co nejlépe je zapotřebí interiér nemovitosti připravit. O tom, jak a proč je důležitý HomeStaging, čili příprava nemovitosti k focení vám přiblížím v dalším článku.

Výslednou ukázku, jak taková 3D virtuální prezentace vypadá, si můžete prohlédnout na tomto odkazu. Přeji hezkou zábavu.

https://my.matterport.com/show/?m=98RQ8yMeJuB‘ frameborder=’0′ allowfullscreen allow=’vr

O MNĚ
image

Vaše pohodlí je moje práce. Pracuji tak, abyste měli více času na sebe a své blízké. Zní to jako klišé, ale mnoho mých klientů tento aspekt ocení a uvědomí si ho právě až po ukončení prodeje nebo pronájmu nemovitosti. - Aleš Čížek

KATEGORIE